Please enable JS

Nasz port

Nasz port

Flota naszych jachtów motorowych czeka na Państwa w pięknym porcie w miejscowości Wilkasy, przy jeziorze Tajty. W ciągu kilkunastu minut mogą Państwo przez kanał niegociński dostać się na jezioro Niegocin, a kilka minut wystarczy by kanałem Piękna Góra dostać się na jezioro Kisajno.

Poznaj Port Hotel Tajty

GłębokośćGłębokość CumowanieCumowanie CenaCena
1,00 - 2,00 m muring 60 zł

Port zlokalizowany jest pomiędzy jeziorem Niegocin i Kisajno oraz pomiędzy kanałami Niegocińskim i Piękna Góra, w dogodnym położeniu nad osłoniętym od wiatru Jeziorze Tajty. Niedaleko znajduje się Giżycko i miejscowość Wilkasy. Idealne miejsce dla żeglarzy, którzy przybijają tu z dziećmi. Nikt nie będzie się nudził. Port Tajty znajduje się po lewej (południowej) stronie, po wypłynięciu z Kanału Niegocińskiego (zwanego Starym Kanałem lub Kanałem Wilkaskim) w kierunku Pięknej Góry i jez. Kisajno. W porcie znajduje się przystań na 100 miejsca cumownicze.

Port oferuje: czarter jachtów, cumowanie jednostek pływających przy keji z dostępem do wody i energii elektrycznej, slip, miejsce naprawa jachtów, parking, sanitariaty, miejsce na grilla i ognisko, bezpłatne wi-fi. Znajdziemy tu również wypożyczalnię sprzętu turystycznego: rowery wodne, kajaki, łódź wiosłowa, rowery turystyczne. Żeglarze z dziećmi również nie będą się nudzili. Znajduje się tu ładna plaża, park linowy nie tylko dla dzieci, spa, sauna.

Na miejscu można również nocować oraz zjeść posiłki w punktach gastronomicznych. Na wzgórzu znajduje się restauracja z tarasem widokowym, a kilkadziesiąt metrów dalej sanitariaty. Będąc w tym porcie warto również odwiedzić pobliski park wodny w Wilkasach. Obiekt składa się z zaplecza i hali basenowej. Funkcjonują tu również dwie siłownie – jedna dla mężczyzn, druga – centrum fitness dla kobiet.

Port Hotel Tajty Wilkasy

Jachty motorowe ESCAPADE 600 Camper to idealne rozwiązanie na Mazury

Rozmiar, moc silnika, ilość miejsca są idealnie dopasowane dla 4 osób dorosłych i 2 dzieci. Czyni to z naszych jachtów motorowych idealny sprzęt do poznania lub zwiedzania prawiej całej Krainy Wielkich Jezior Mazurskich....

 • Brak patentu
  Brak patentu

  Na nasze łodzie motorowe nie potrzebujesz specjalnych uprawnień

 • Małe spalanie
  Małe spalanie

  Pływanie po Mazurach może być tanie - nasz jacht spala około 4,5 litra paliwa na godzinę.

 • Łatwe cumowanie
  Łatwe cumowanie

  Jacht jest bardzo sterowany i nie wymaga dużych umiejętności przy manewrze cumowania

 • Praktyczne rozwiązania
  Praktyczne rozwiązania

  Oprócz kuchenki, lodówki, telewizora, możesz skorzystać z daszku... gdy chcesz się opalać.

Wszystkie porty na Mazurach

informacje o nas

Czarter-Mazury.eu to grupa przyjaciół, których łączy nie tylko fascynacja Mazurami. Od wielu lat spędzamy na Mazurach wspaniałe momenty.

Tym pięknym kawałkiem Polski zaraziliśmy już większość naszej rodziny i znajomych. Od 2019 roku staramy się też zapraszać na Mazury naszych klientów - oferujemy dwie (a od sezonu 6) dobrze wyposażone łodzie spacerowe Escapade 600, którymi można pływać bez uprawnień - wystarczy dowód osobisty, chęć przeżycia wspaniałej przygody i dawka pokory.

Przyjazni na Mazurach
Informacje o cookie

Na stronie czarter-mazury.eu używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.